Koupit květiny v Praze v Brné a okolí
+420 778-78-0000

Náš koncept

Proč květiny

deluxeflowers workshop
Prodej květin je pro nás každodenní prací. Ale hlavně láska k nim, nám dala podnět k tomu, abychom pro naše zákazníky  vybudovali moderní koncept květinářství v Česku a Slovensku. Moderní v tom smyslu jak vypadá, moderní v tom smyslu co nabízí.

Jsme si vědomi, že s prodejem květin se nenabízí jen produkty, ale i emoce, což nás v práci po celou dobu motivuje k tomu být stále lepšími. To se snažíme promítnout zejména do výběru kvalitního sortimentu, ale hlavně do našich služeb, jako je moderní floristika.

deluxeflowers.eu-0146 colorful flowers at flower market colorful flowers at flower market

Naše prodejny

Květinové prodejny DeluXe jsou umístněné v objektech velkých obchodních center a obchodních řetězců. Naše nabídka řezaných květin je po celou dobu umístněna a prezentována v speciálních prosklených chladících boxech, k tomu určených.  To významně prodlužuje životnost a kvalitu řezaných květin ( stejně jako salámy v řeznictví, nebo dorty v cukrářství ).

Máme pro Vás širokou otevírací dobu a to i v sobotu  a v neděli.

 deluxeflowers.eu-0188 deluxeflowers.eu-0184 deluxeflowers.eu-0082

Náš sortiment

V řezaných květinách nabízíme mnohé. Milujeme stejně jako Vy hlavně růže všech barev, stále nabízíme růže červené či bílé, ale i ceněné odrůdy se zvlášť  vysokou trvanlivostí nebo zajímavým zbarvením.

Krásné kytice jsou i z hortenzií, slunečnic, tulipánů, frézií, chryzanthém či anturií apod… V našem sortimentu najdete i tropické a exotické květy jako Strelizia, Prothea, Curcuma apod…
V našich prodejnách nakoupíte i nepřeberné množství rostlin jak pro Váš domov, tak i pro balkon či zahradu.

deluxeflowers.eu-0140 deluxeflowers.eu-0136 deluxeflowers.eu-0135

Servis pro Vás
Květy pro maminku, babičku, svou lásku, květinový servis na svatbu – kytice pro nevěstu – klopy – svatební stoly – kytice družičkám apod.
Květinové aranžmá na slavnostní stůl, kytici k narozeninám, promoci, návštěvě, kytici k narození dítěte, malé aranžmá pro školáky na konec i začátek školního roku, květiny  a věnce na poslední rozloučení, květinové výzdoby na firemní večírky, plesy, rauty a nebo i jen tak pro sebe……..to vše Vám rádi zabezpečíme ve vysoké kvalitě

deluxeflowers.eu-0188 copy

Internetový obchod
dejte nám prosím čas, pracujeme na něm……….
……můžete nám sdělit, co by v něm jistě nemělo chybět….