Rybná 14, 110 00 Praha
+420607608525
+420778436420

Inzerce volných pracovních míst

Prohlédněte si náš seznam nabízených pracovních pozic.  Vyplňte pak prosím níže požadované údaje a do předmětu  uveďte název pracovní pozice, o kterou máte zájem.  Přiložte prosím i Váš strukturovaný životopis.


Hledáme vedoucí prodejny azástupce vedoucího pro prodejny květin v Praze .

Společnost provozující síť maloobchodních prodejen hledá vedoucí prodejny do prodejen s květinami ve výše uvedených městech. Bezpodmínečně požadujeme praxi v moderní floristice, umění vazby květin, příjemné a profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, dovednost a chuť prodávat, znalost práce na PC. Výhodou je praxe z maloobchodní jednotky, zkušenost s vedením a koučováním menšího kolektivu lidí u pozice vedoucí prodejny. Nabízíme jistotu stálého zaměstnání, práci na HPP, podílení se na tvorbě moderní floristiky, nástup ihned, nebo dle dohody.
V případě zájmu kontaktujte personální oddělení, 778 436 879.

Kvetiny Flowergo.cz

Hledáme  prodavačku-floristku pro prodejny květin v Praze.

Společnost provozující síť maloobchodních prodejen hledá prodavačku-floristku do prodejen s květinami ve výše uvedených městech. Umění vazby květin je pro tuto pozici velkou výhodou, dále požadujeme příjemné a profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, dovednost a chuť prodávat, částečnou znalost práce na PC.

 Nabízíme jistotu stálého zaměstnání, práci na HPP, podílení se na tvorbě moderní floristiky, nástup ihned, nebo dle dohody. 

V případě zájmu kontaktujte personální oddělení, 778-78-0000

banner20206_faces

Přidejte se k nám a vyplňtě níže uvedený formulář,nebo volejte v tel. číslo uvedené v inzerátu.